Bawełniane torby reklamowe z nadrukiem metodą sitodruku – poznaj ich zalety!

Bawełniane torby reklamowe z nadrukiem metodą sitodruku – poznaj ich zalety!

28 lutego, 2022 0 przez admin

Zastanawiasz się nad zakupieniem toreb reklamowych z bawełny? Postaw na te znakowane metodą sitodruku. Dlaczego warto zdecydować się na takie torby bawełniane? Jakie są najważniejsze zalety sitodruku? Zachęcamy do sprawdzenia!

Torby bawełniane – eko alternatywa dla reklamówek foliowych

Bawełniane torby są obecnie bardzo popularne i świetnie sprawdzają się jako alternatywa dla reklamówek foliowych. Są wielorazowe, wykonane z biodegradowalnego, całkowicie naturalnego materiału i bardzo trwałe, więc mogą być używane przez długi czas do wielu celów.

Dla firmy, która chce posiadać praktyczne i wpisujące się w eko trendy gadżety reklamowe, produkcja toreb reklamowych z nadrukiem jest doskonałym wyborem. Dzięki nim może ona podkreślić swoje przywiązanie do ochrony środowiska i zadbać o swój pozytywny wizerunek. Za sprawą umieszczonych na torbie grafik jak logo czy napisy może ona dodatkowo skutecznie się promować.

Sitodruk – trwały, estetyczny i tani druk na torbach

Do znakowania toreb najczęściej wykorzystuje się proces sitodruku. Jest to technika drukarska polegająca na wykorzystaniu sit, przez które przetłacza się farbę, aby wykonać nadruk na podłożu.

Do najważniejszych zalet sitodruku zaliczane są:

  • Bogata paleta kolorów – możliwość wykonania toreb z nadrukiem w jednym albo wielu kolorach.
  • Trwałość nadruku – sitodruk pozwala na przygotowanie nadruku cechującego się odpornością na ścieranie, promieniowanie UV, pranie, dlatego znakowana nim torba może służyć przez lata.
  • Niska cena – wykonanie toreb z nadrukiem metodą sitodruku jest bardzo przystępne cenowo, zwłaszcza przy większych nakładach.
  • Możliwość dodatkowego uszlachetnienia druku – sitodruk pozwala na wykorzystanie różnych metod zdobień, na przykład wykonania wypukłych aplikacji, druku z brokatem, świecącego w ciemności.

Obecnie do sitodruku najczęściej używane są profesjonalne maszyny do nadruku na torbach. Są to maszyny automatyzujące produkcję, które potrafią wykonać druk w kilku kolorach, nadając torbie estetyczny wygląd.

Maszyny do nadruku na torbach metodą sitodruku mogą być również używane do znakowania toreb papierowych.

Torby z własnym nadrukiem – jak je zamówić?

Profesjonalna produkcja toreb reklamowych z nadrukiem to specjalność firmy artpress.pl działającej w branży gadżetów reklamowych. Przyjmuje zamówienia na wykonanie toreb z nadrukiem przez internet lub telefon.

Do złożenia zamówienia na torby z logo albo innym nadrukiem trzeba przekazać do producenta projekt graficzny. Należy również uzgodnić szczegóły związane z wykonaniem toreb, między innymi wybrać ich rodzaj, nakład.

Wobec tego torby bawełniane znakowane metodą sitodruku to ekologiczne i praktyczne gadżety reklamowe, których produkcja nie jest związana z wysokim kosztem. Warto je zamówić!